Ero sivun ”Kuura 2024” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa Merkkaukset: Muokkaamalla palautettu Mobiilimuokkaus mobiilisivusto-muokkaus |
(Lisätty staabille alaotsikko ja hieman sisältöä) |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
Kuura 2024 on Lounais-Suomen Partiopiirin kolmas talvipiirileiri. Tapahtuma on suunnattu [[seikkailijat|seikkailijoille]], [[tarpojat|tarpojille]], [[samoajat|samoajille]], [[vaeltajat|vaeltajille]] ja [[aikuiset|aikuisille]]. | Kuura 2024 on Lounais-Suomen Partiopiirin kolmas talvipiirileiri. Tapahtuma on suunnattu [[seikkailijat|seikkailijoille]], [[tarpojat|tarpojille]], [[samoajat|samoajille]], [[vaeltajat|vaeltajille]] ja [[aikuiset|aikuisille]]. | ||
==Kuuran tekijät== | |||
{| class="wikitable" | |||
|'''Pesti''' | |||
|'''Nimi''' | |||
|'''Lippukunta''' | |||
|- | |||
|Leirinjohtaja||Nea Laine||[[Jokikylän Pojat]] | |||
|- | |||
|Leirinjohtaja||Vilhelmiina ”Viima” Hännikäinen||[[Tornipääskyt]] | |||
|- | |||
|Huolto- ja tekniikkapäällikkö||Risto|| | |||
|- | |||
|Viestintä- ja markkinointipäällikö||Wivi|| | |||
|- | |||
|Turvallisuuspäällikkö||Taru|| | |||
|- | |||
|Talouspäällikkö||Matti|| | |||
|- | |||
|Osallistujapäällikkö||Kaarina|| | |||
|- | |||
|Muonituspäällikkö||Venla|| | |||
|- | |||
|Turvallisuuspäällikkö||Joni|| | |||
|- | |||
|Ohjelmapäällikkö||Jani|| | |||
|- | |||
|Leirikokemuspäällikkö||Timo|| | |||
|} |
Nykyinen versio 17. syyskuuta 2023 kello 19.27
Kuura 2024 | |
---|---|
Talvipiirileiri | |
4. tammikuuta – 7. tammikuuta 2024 | |
Perustiedot | |
Leiripaikka: | Virttaan Eräveikkojen maja, Loimaa |
Järjestäjä: | Lounais-Suomen Partiopiiri |
Kuura 2024 on Lounais-Suomen Partiopiirin kolmas talvipiirileiri. Tapahtuma on suunnattu seikkailijoille, tarpojille, samoajille, vaeltajille ja aikuisille.
Kuuran tekijät
Pesti | Nimi | Lippukunta |
Leirinjohtaja | Nea Laine | Jokikylän Pojat |
Leirinjohtaja | Vilhelmiina ”Viima” Hännikäinen | Tornipääskyt |
Huolto- ja tekniikkapäällikkö | Risto | |
Viestintä- ja markkinointipäällikö | Wivi | |
Turvallisuuspäällikkö | Taru | |
Talouspäällikkö | Matti | |
Osallistujapäällikkö | Kaarina | |
Muonituspäällikkö | Venla | |
Turvallisuuspäällikkö | Joni | |
Ohjelmapäällikkö | Jani | |
Leirikokemuspäällikkö | Timo |