Ero sivun ”Käyttäjä:Paula” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (fix) |
p (puhuu kieliäkin) |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|- | |- | ||
| {{Käyttäjä SuMe}} | | {{Käyttäjä SuMe}} | ||
|- | |||
| {{user fi}} | |||
|- | |||
| {{user en-3}} | |||
|- | |||
| {{user sv-1}} | |||
|- | |||
| {{user de-1}} | |||
|} | |} | ||
Versio 25. maaliskuuta 2007 kello 13.15
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on Partioheraldikot ry:n jäsen. |
Tämä käyttäjä on metsänkävijä. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
sv-1 Denna användare har baskunskaper i svenska. |
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse. |
Paula Meuronen paula(at)partio.net
Puuhastelut PartioWikissä
Siirrän tänne vuosien aikana kerääntynyttä sekalaista partioarkistoani.
Alasivutesti
Sudenpentu kielillä Sudenpentu explanation