Ero sivun ”Ilvesveikot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (Robot: converting/fixing HTML) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 29: | Rivi 29: | ||
| [[Huivi]]: || Harmaa | | [[Huivi]]: || Harmaa | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #666666; font-weight: bold;" | | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #666666; font-weight: bold;" | Media | ||
|- | |- | ||
| | | [[Lippukuntalehti]]: || [[Murina]] | ||
|- | |||
| [[Kotisivu]]: || [http://www.ilvesveikot.fi/ Ilvesveikot] | |||
|} | |} | ||
[[Luokka: Lippukunnat]] | [[Luokka: Lippukunnat]] | ||
[[Luokka: Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | [[Luokka: Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] |
Versio 4. huhtikuuta 2006 kello 22.45
Ilvesveikot. Ryhtiliike Helsingin Töölöstä vuodesta 1934.
Ilvesveikot | |
Perustiedot | |
Perustettu: | 10.10.1934 |
Jäsenmäärä: | 100 |
Alue | |
Toiminta-alue: | Töölö, Pasila |
Partiopiiri: | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Toimipaikat | |
Kolot: | Mechelininkatu 49, Esterinpolku 7 |
Kämppä: | Ilvesveikkola, Kirkkonummi |
Tunnukset | |
Partiopaita: | Sininen |
Huivi: | Harmaa |
Media | |
Lippukuntalehti: | Murina |
Kotisivu: | Ilvesveikot |