Ero sivun ”PartioWiki:Malline/Tyngät” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (→Yleiset) |
p (lakkautetut piirit siirretty) |
||
(7 välissä olevaa versiota 5 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
==Tyngät== | ==Tyngät== | ||
'''<big>Luodessasi uusia tynkämallineita käytä mallinetta [[Malline:Tynkämalline]].</big>'''<br> | '''<big>Luodessasi uusia tynkämallineita käytä mallinetta [[Malline:Tynkämalline]].</big>'''<br /> | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
!Esimerkki | !Esimerkki | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä}} | |{{tynkä}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{minitynkä}}</nowiki><br><small>[[Malline:minitynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:minitynkä|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{minitynkä}}</nowiki><br /><small>[[Malline:minitynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:minitynkä|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{minitynkä}} | |{{minitynkä}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{epätynkä}}</nowiki><br><small>[[Malline:epätynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:epätynkä|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{epätynkä}}</nowiki><br /><small>[[Malline:epätynkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:epätynkä|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|Tämä malline ei oikeasti tulosta mitään, mutta sillä voidaan kertoa boteille, että artikkeli ei ole tynkä, vaikka lyhyt onkin. | |Tämä malline ei oikeasti tulosta mitään, mutta sillä voidaan kertoa boteille, että artikkeli ei ole tynkä, vaikka lyhyt onkin. | ||
|} | |} | ||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
===Suomen Partiolaiset=== | ===Suomen Partiolaiset=== | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/SP}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/SP|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SP|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/SP}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/SP|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SP|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/SP}} | |{{tynkä/SP}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/OU2010}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/OU2010|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/OU2010|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/OU2010}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/OU2010|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/OU2010|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/OU2010}} | |{{tynkä/OU2010}} | ||
|} | |} | ||
Rivi 27: | Rivi 27: | ||
===Aikaisemmat järjestöt=== | ===Aikaisemmat järjestöt=== | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/SPJ}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/SPJ|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SPJ|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/SPJ}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/SPJ|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SPJ|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/SPJ}} | |{{tynkä/SPJ}} | ||
|} | |} | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/SPTJ}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/SPTJ|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SPTJ|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/SPTJ}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/SPTJ|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SPTJ|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/SPTJ}} | |{{tynkä/SPTJ}} | ||
|} | |} | ||
Rivi 41: | Rivi 41: | ||
!Esimerkki | !Esimerkki | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Karjala}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Karjala|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Etelä-Karjala}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Karjala|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Etelä-Karjala}} | |{{tynkä/Etelä-Karjala}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/FiSSc}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/FiSSc|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/FiSSc|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/FiSSc}} | |{{tynkä/FiSSc}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Häme}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Häme|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Häme|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Häme}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Häme|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Häme|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Häme}} | |{{tynkä/Häme}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Järvi-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Järvi-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Järvi-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Järvi-Suomi}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Järvi-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Järvi-Suomi|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Järvi-Suomi}} | |{{tynkä/Järvi-Suomi}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Kainuu}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Kainuu|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kainuu|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Kymenlaakso}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Kymenlaakso|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kymenlaakso|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Kymenlaakso}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Lappi}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Lappi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lappi|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Lappi}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Lounais-Suomi}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Lounais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lounais-Suomi|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Lounais-Suomi}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjanmaa}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjanmaa|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Pohjanmaa}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Savo}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Savo|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Savo|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Pohjois-Savo}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pääkaupunkiseutu}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Pääkaupunkiseutu|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pääkaupunkiseutu|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/PäPa}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Uusimaa}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Uusimaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Uusimaa|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Uusimaa}} | |||
|- | |||
|} | |||
===Aikaisemmat piirit=== | |||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | |||
!Malline | |||
!Esimerkki | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Pohjanmaa|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Savo}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Savo|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Savo|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Etelä-Savo}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Kainuu}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Kainuu|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kainuu|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Kainuu}} | |{{tynkä/Kainuu}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}} | |{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Keski-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Keski-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Keski-Suomi}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Keski-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Suomi|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Keski-Suomi}} | |{{tynkä/Keski-Suomi}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Karjala}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Karjala}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Pohjois-Karjala}} | |{{tynkä/Pohjois-Karjala}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}} | |{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/Salpausselkä}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Salpausselkä|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Salpausselkä|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Salpausselkä}} | |{{tynkä/Salpausselkä}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Satakunta}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Satakunta|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Satakunta|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Satakunta}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Satakunta|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Satakunta|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Satakunta}} | |{{tynkä/Satakunta}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Varsinais-Suomi}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|<nowiki>{{tynkä/Varsinais-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Varsinais-Suomi}} | |{{tynkä/Varsinais-Suomi}} | ||
|- | |- | ||
Rivi 105: | Rivi 115: | ||
===Lippukuntaryhmittymät=== | ===Lippukuntaryhmittymät=== | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/SuMe}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/SuMe|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Sume|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/SuMe}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/SuMe|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Sume|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/SuMe}} | |{{tynkä/SuMe}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/SVPR}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/SVPR|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SVPR|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/SVPR}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/SVPR|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/SVPR|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/SVPR}} | |{{tynkä/SVPR}} | ||
|} | |} | ||
Rivi 114: | Rivi 124: | ||
===Lippukunnat=== | ===Lippukunnat=== | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/TP}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/TP|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/TP|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/TP}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/TP|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/TP|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/TP}} | |{{tynkä/TP}} | ||
|} | |} | ||
=== | ===Ikäkaudet=== | ||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | {| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/Sudenpennut}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Sudenpennut|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Sudenpennut|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/ | |{{tynkä/Sudenpennut}} | ||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Seikkailijat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Seikkailijat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Seikkailijat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Seikkailijat}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Tarpojat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Tarpojat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Tarpojat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Tarpojat}} | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/Samoajat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Samoajat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Samoajat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/ | |{{tynkä/Samoajat}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Vaeltajat}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Vaeltajat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Vaeltajat|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Vaeltajat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Vaeltajat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Vaeltajat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Vaeltajat}} | |{{tynkä/Vaeltajat}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Vartiolaiset}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Vartiolaiset|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Vartiolaiset|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Vartiolaiset}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}} | |{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}} | ||
|} | |||
===Yleiset=== | |||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | |||
|<nowiki>{{tynkä/Lippukunnat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Lippukunnat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lippukunnat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Lippukunnat}} | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/Solmut}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Solmut|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Solmut|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Solmut}} | |||
|{{tynkä/ | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Tapahtumat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Tapahtumat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Tapahtumat|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Tapahtumat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Tapahtumat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Tapahtumat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Tapahtumat}} | |{{tynkä/Tapahtumat}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Kirjat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Kirjat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kirjat|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Kirjat}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Kirjat|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kirjat|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Kirjat}} | |{{tynkä/Kirjat}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Henkilö}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Henkilö|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Henkilö|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Henkilö}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Henkilö|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Henkilö|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Henkilö}} | |{{tynkä/Henkilö}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Historia}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Historia|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Historia|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Historia}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Historia|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Historia|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Historia}} | |{{tynkä/Historia}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Merkit}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Merkit|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Merkit|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Merkit}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Merkit|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Merkit|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Merkit}} | |{{tynkä/Merkit}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Meri}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Meri|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Meri|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Meri}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Meri|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Meri|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Meri}} | |{{tynkä/Meri}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Koulutus}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Koulutus|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Koulutus|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Koulutus}}</nowiki><br /><small>[[Malline:tynkä/Koulutus|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Koulutus|linkit]]<br />Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Koulutus}} | |{{tynkä/Koulutus}} | ||
|} | |} |
Nykyinen versio 18. lokakuuta 2023 kello 18.33
Tyngät
Luodessasi uusia tynkämallineita käytä mallinetta Malline:Tynkämalline.
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikia laajentamalla artikkelia. Harkitse myös voisiko tämän mallineen vaihtaa johonkin kuvaavammista tynkämallineista.
|
{{minitynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä sivu on minitynkä, vain hyvin lyhyt aiheen esittely.
Voit auttaa PartioWikiä kirjoittamalla artikkelille kunnon alun. |
{{epätynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä malline ei oikeasti tulosta mitään, mutta sillä voidaan kertoa boteille, että artikkeli ei ole tynkä, vaikka lyhyt onkin. |
Suomen Partiolaiset
{{tynkä/SP}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Suomen Partiolaiset - Finlands Scouter ry:hyn liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/OU2010}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Ohjelmauudistus 2010 -projektiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Aikaisemmat järjestöt
{{tynkä/SPJ}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
{{tynkä/SPTJ}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Piirit
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä/Etelä-Karjala}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/FiSSc}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Häme}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Hämeen Partiopiiriin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Järvi-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Järvi-Suomen Partiolaisiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Kymenlaakso}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Lappi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Lounais-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjanmaan Partiolaisiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Pohjois-Savo}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pääkaupunkiseutu}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pääkaupunkiseutuun liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Uusimaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Aikaisemmat piirit
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Etelä-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Etelä-Savo}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Kainuu}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Keski-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Keski-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pohjois-Karjala}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjois-Karjalaan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjois-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Salpausselkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Satakunta}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Varsinais-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Varsinais-Suomeen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Lippukuntaryhmittymät
{{tynkä/SuMe}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Suomen Metsänkävijöihin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/SVPR}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Lippukunnat
{{tynkä/TP}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Ikäkaudet
{{tynkä/Sudenpennut}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Seikkailijat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Tarpojat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Samoajat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Vaeltajat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Vartiolaiset}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä vanhan ohjelman vaeltajiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Yleiset
{{tynkä/Lippukunnat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Solmut}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Tapahtumat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä tapahtumaan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Kirjat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä partiokirjallisuuteen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Henkilö}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Historia}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Merkit}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä partiomerkkeihin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Meri}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Koulutus}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä koulutukseen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|