Ero sivun ”Käyttäjä:Kontti” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (Botti lisäsi: fr:Utilisateur:Kontti) |
p (+wikitonttu) |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä ylläpitäjä}} | |{{käyttäjä ylläpitäjä}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä on wikitonttu}} | |||
|} | |} | ||
__NOEDITSECTION__ | __NOEDITSECTION__ |
Versio 21. tammikuuta 2007 kello 04.07
Tämä käyttäjä on Toimen Poikain kansalainen numero 239. |
Tämä käyttäjä kuuluu Suomen Vapaa Partioryhmään. |
Tämä käyttäjä toimii Pääkaupunkiseudun Partiolaisten luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Malline:Käyttäjä on wikitonttu |
Antti 'Kontti' Kontiainen
kontti(ät)partio.net
040 507 3287
Naama, Toimen Pojat
Partioprojekteja
- 1996 Kaisla lippukuntaleirin leirinjohtaja
- 1998 Väiski '98:n ohjelmalaaksonjohtaja
- 2000 Erivinkulin leirinjohtaja
- 2002 Kerkkä-piirileirin leirinjohtaja
- 2004 Pääkaupunkiseudun Partiolaisten paraatin paraatinkomentaja
PartioWiki
PartioWikissä yritän keskittyä enemmän yleisten käytäntöjen ja teknisten asioiden kehittämiseen. Kuitenkin selkeänä tavoitteena on saada omat projektit dokumentoitua.
Lisäksi haluan panostaa: